Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Snow Queen 2012, | Animowane, Familijne
Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2013, Napisy PL | Akcja, Animowane, Inne
W filmie superbohaterski duet zmierzy się z niejakim Zzzaxem, istotą uformowaną z czystej energii, która potrafi absorbować ludzkie umysły. Bohater ten powinien być znany miłośnikom komiksów o Hulku, w których pokazano jego genezę - wypadek w reaktorze nuklearnym, który spowodował uformowanie się Zzzaxa.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Bajka o sześcioletniej dziewczynce, która w przebraniu pani doktór leczy zwierzęta i zabawki.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Baloo gubi w lesie się po tym jak zaatakował go rój pszczół. Przyjaciele pomagają mu w odnalezieniu drogi do domu.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Niepoprawnie romantyczny artysta zaczyna zastanawiać się, dlaczego jego dziewczyna wprawia go w zły nastrój. To doprowadza go do kwestii: czym jest chwilowe szczęście? Czy to suma naszych doświadczeń? A może doświadczenia są sumą samego siebie?
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Lego Friends 2013, Dubbing PL | Animowane
Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie mieszkają w Heartlake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Przyjaciółki zakładają klub LEGO Friends i dzielą swoje sekrety oraz radości. Organizują przyjęcia, pomagają innym mieszkańcom miasteczka i zawsze są gotowe na nowe przygody! Pięć niezwykłych dziewczynek z Heartlake City może poszczycić się wieloma unikalnymi talentami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Srebrny krąg zrzesza osoby, które przeciwstawiają się panującej władzy i temu co dzieje się z gospodarką ich kraju. Jeśli zajdzie potrzeba gotowi są użyć siły, wszystko po to, aby położyć kres korupcji.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Monster high Frights, Camera, Action! 2014, PL | Dla dzieci, Animowane
Draculaura™ i jej straszyciółki wyruszają do Transylwanii, gdzie ma się odbyć koronacja królowej wampirów – Draculaury™. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest tak prosta, jak zakładały. Przyszła królowa musi udowodnić, że jest prawowitą następczynią tronu, a jej zadaniem będzie odnalezienie artefaktu, który potwierdzi jej tożsamość – Starożytnego Wampirzego Serca.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Mickey Mouse Clubhouse Minnie-rella 2011, | Animowane
Fantastyczny świat Myszki Mickey w pełnometrażowym filmie animowanym.
Ocena: -/10 Komentarze: 1
Friends: Mononoke Shima no Naki 2011, Napisy PL | Animowane, Familijne, Komedie
Japoński film animowany w reżyserii Takashi Yamazaki na podstawie opowiadania: Czerwony Ogr, który zapłakał - autorstwa Hamada Hirosuke. Historia o przyjaźni ponad uprzedzeniami.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Otto er et næsehorn 2013, | Animowane, Familijne, Komedie
Otto jest 10-letnim wesołym chłopcem o bujnej wyobraźni. Tęskni za ojcem, który wyruszył w podróż za siedem mórz. Często o nim opowiada, jednak nikt z kolegów nie wierzy w historie o barwnych przygodach ojca. Jak co roku podczas wakacji w sennym miasteczku chłopiec się nudzi. Aż do dnia, kiedy znajduje pewien ołówek, który z pozoru wygląda na zwykły.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Tytułowy bohater to weterynarz na emeryturze, spędzający wolny czas na deskorolce na prowincji Szkocji. Pewnego dnia jest zmuszony pomóc nielegalnemu imigrantowi, który, tak się składa, jest bobrem.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
2010, Lektor PL | Animowane, Inne
Kiedy tajemniczy statek kosmiczny rozbija się w porcie Gotham City, Batman i Superman napotykają Kryptoniankę o imieniu Kara, która siłą dorównuje Człowiekowi ze Stali. Clark przygarnia ją pod swoje skrzydła i postanawia pomóc w przystosowaniu się do życia na Ziemi. Kiedy wiadomość o jej pojawieniu się dochodzi do Darkseid'a, władcy Apokolips, ten postanawia ją porwać i wykorzystać do zniszczenia Człowieka ze Stali. Na ratunek Kryptoniance rusza Batman i Superman.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
Fungus the Bogeyman 2004, Dubbing PL | Animowane, Familijne, Fantasy
Poznajcie Fungusa. Odrażające zielone tłuste ciało, małe kaprawe oczka, wielkie odstające uszy i, delikatnie mówiąc, specyficzna woń roztaczana wokół... Nie brzmi zachęcająco, prawda? Właśnie taki Fungus wraz ze swoją równie zieloną rodzinką osiedlił się pod domem państwa Whitów, schludnych i uporządkowanych przedstawicieli rasy ludzkiej. Porozumienie między tymi dwoma rodzinami nie wydaje się możliwe....
Ocena: 10/10 Komentarze: 1
Bugs Bunny's Valentine 1979, Dubbing PL | Animowane, Familijne
Królik Bugs zwalcza konkurencję, żeby podbić serce Daisy.
Ocena: -/10 Komentarze: 0
1 2 3 ... 67 68 69 | Następna »